Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikamız

Afrodizyaksepeti.com olarak müşterilerimize karşı duyduğumuz sorumluluktan ötürü bazı gizlilik politikamız vardır.

Müşterilerimizin tüm bilgileri bizim için önemlidir ve kargoyla paylaşılan teslimat bilgileri dışında tüm bilgileriniz mahremiyet ilkelerimizden ötürü gizli tutulur. Siparişleriniz kargoya hazırlık sürecinde paketin içinde ne olduğu belli olmayacak şekilde, hediye paketi içinde gönderilir. Verdiğiniz siparişlerde kargo paketi üzerinde sipariş ettiğiniz ürüne ait hiçbir bilgi yer almaz. Adınıza kesilen fatura da, gönderilen ürün ismi ya da ne işe yaradığıyla ilgili hiçbir bilgi veya ibare yoktur. Siparişinizi size getiren kargo görevlisi de dahil olmak üzere hiçbir 3. şahıs paketin içinde ne olduğunu bilemez. Paketleriniz siz aksini istemediğiniz sürece yalnızca şahsınıza teslim edilir.

Eğer ödemeyi kredi kartınız ile yaptıysanız, kredi kartı hesap özetinde size gönderilen ürünle ilgili bir bilgi yer almaz. Cep telefonunuza ya da bizimle paylaştığınız e posta adresinize hiçbir kampanya ya da tanıtım mesajı gönderilmez. Mahremiyet kurallarını göz önünde bulundurarak kendimize kural olarak koyduğumuz bu mahremiyet politikamız gelişen teknoloji ve hizmetler karşısında sürekli güncelliyor ve mahremiyetinizi koruyoruz.

Gizlilik politikamız ile ilgili kafanıza takılan soruları sormak ya da www.afrodizyaksepeti.com dan sipariş verebilmek için 0216 567 70 70 numaralı telefonumuzdan ya da Whats App Destek Hattı üzerinden bize ulaşabilirsiniz.