afrodizyaksepeti gizlilik politikamız

Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikamız

Afrodizyaksepeti.com olarak müşterilerimize karşı duyduğumuz sorumluluktan ötürü bazı gizlilik politikamız vardır.

Müşterilerimizin tüm bilgileri bizim için önemlidir ve kargoyla paylaşılan teslimat bilgileri dışında tüm bilgileriniz gizli tutulur. Siparişleriniz içinde ne olduğu belli olmayacak şekilde, hediye paketi içinde gönderilir. Verdiğiniz siparişlerde kargo paketi üzeride ürüne ait hiçbir bilgi yer almaz. Faturanızda, gönderilen ürün ismi ya da ne işe yaradığıyla ilgili hiçbir ibare yoktur. Siparişinizi getiren kargo görevlisi de dahil olmak üzere hiçbir 3. Şahıs paketin içinde ne olduğunu bilmez. Paketleriniz siz aksini istemediğiniz sürece yalnızca size teslim edilir.

Eğer ödemeyi kredi kartınız ile yaptıysanız, kredi kartı hesap özetinde size gönderilen ürünle ilgili bir bilgi yer almaz. Cep telefonunuza ya da bizimle paylaştığınız mail adresinize hiçbir kampanya mesajı gönderilmez. Mahremiyet kurallarını göz önünde bulundurarak kendimize kural olarak koyduğumuz bu gizlilik politikamız gelişen teknoloji ve hizmetler karşısında sürekli güncelliyor ve mahremiyetinizi koruyoruz.

Gizlilik politikamız ile ilgili kafanıza takılan soruları sormak ya da sipariş verebilmek için 0216 567 70 70 numaralı telefonumuzdan biz ulaşabilirsiniz.