Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Afrodizyaksepeti Olarak;

1992 yılından beri bitkisel ve medikal cinsel ürünler sektöründe hizmet veren firmamızın e-ticaret anlamında sektörünün Türkiye’de ki öncüsü olan www.afrodizyaksepeti.com yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Ürün gamımızda ki kalite anlayışımız ve orijinal ürün garantimiz ile değerli müşterilerimizin güvenini ve takdirini kazandık.

Sağlık;

Afrodizyaksepeti.com olarak müşterilerimizin sağlığına ve hayatına verdiğimiz önem her zaman ticari beklentilerimizin önünde olmuştur. Bu yüzden bu güne kadar insan hayatını tehlikeye sokacak hiçbir ürünü sitemizde bulundurmadık ve ürünlerimizin tamamının T.C. yasalarına uygun olarak üretilmiş ve ithal edilmiş olmasına önem verdik.

Bizim için müşterilerimizin sağlığı kadar güvenliği de oldukça önemlidir. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişler yüksek teknolojinin geldiği en üst nokta olan SSL şifreleme sistemi ile korunmaktadır, yani günümüzün en üst düzey şifreleme sistemi ile online bilgileriniz korunur ve kimse hiç kimse ile paylaşılmaz. Bir diğer güvenlik sistemi ise Sanal pos sistemidir, sanal pos sistemi ile güvenle sitemizden kredi kartınızla alışveriş yapabilirsiniz, kart bilgileriniz biz de dahil olmak üzere hiçbir 2. ya da 3. şahıs tarafından bilinmez ödeme banka ve sizin aranızdadır, bize yalnızca banka tarafından provizyon bilgisi gelir. Ayrıca sanal pos sistemi bankalar tarafından yalnızca köklü ve dürüstlüğünü kanıtlamış olan firmalara verilen bir hizmettir bu yüzden sitemizden güvenle kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Güvenlik;

Güvenlik ve sağlık kadar dikkat edilen bir diğer konu ise müşterilerimizin mahremiyeti ve gizliliğidir. Sitemizden yapılan tüm alışverişler hediye paketi içerisinde gönderilir. Size kargoyu getiren kargo görevlisi ya da herhangi bir 3. Şahıs ile kargo içeriği paylaşılmaz. Kredi kartı özetinizde ya da fatura üzerinde ürün ismi ve ya çeşidi kesinlikle yer almaz. Telefonunuza ya da mailinize kampanya ile ilgili bir bildirim kesinlikle gelmez.

Afrodizyaksepeti.com adresinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için çeşitli ödeme seçenekleri sunuyoruz. Dilerseniz kredi kartıyla tek çekim olarak ödeyebilirsiniz, dilerseniz kredi kartı ile uygun vade koşullarında taksitli alışveriş yapabilirsiniz, dilerseniz banka havalesi ile indirim kazanabilirsiniz, dilerseniz teslimat esnasında nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Gizlilik;

Afrodizyaksepeti ailesi olarak tüm müşterilerimizin sağlığı güvenliği mahremiyeti gizliliği ve bunun gibi birçok konuyu kendimize ilke olarak standart haline getirdik. Daha kaliteli hizmet verebilmek için Gizlilik Politikamız‘ı geliştirdik ve bunu gelişen, değişen dünya ile güncelliyorruz. Bu konuda sektörümüze her zaman öncülük etik ve etmeye de devam edeceğiz. Sizde www.afrodizyaksepeti.com ‘un ayrıcalıklı müşterilerinden biri olun. Güvenli, sağlıklı ve ekonomik alışverişler diliyoruz.