15 Nisan 2016

Erken Boşalmayı Önleyen Teknikler

BOŞALMAYI ÖNLEME TEKNİKLERİ ALIŞTIRMA 4 PENİS VAJİNANIN İÇİNDE HAREKET HALİNDE İKEN

Aşama A: Buda bir önceki alıştırmaya benzemektedir, tek farkı partnerinizin yavaşça girmesi ve sizin de bir yandan onun yapacağı hareketleri ona söylemeniz olacaktır. On beş dakika boyunca boşalmadan dayanabilmek için küçük ayarlamaları yapın ve ara verin. Partnerinizin kendini tatmin etmek için girmeye başlamaması önemlidir. Bu daha sonra yapılacak bir iştir. Şimdilik, yapılan hareketin türü ve miktarını denetleyebiliyor durumdasınız. Hızınızı artırmadan önce, bulunduğunuz hızda kendinizi rahat hissetmelisiniz.

Aşama B: Her ikiniz de yavaş hareket edin.

Aşma: C Hızınızı aşamalı olarak ve istediğiniz zaman artırın, boşalmayı engellemek için son çare olarak ara verin. Her ikinizi de istediğiniz kadar hareket edinceye kadar bu şekilde devam edin. Her şeyin tek bir oturumda olup bitmesi gerekmediğini unutmayın.

OLASI SORUN

Hareketler hızlandığında denetiminizi kaybedebilirsiniz. Bu durum, olasılıkla hızınızı aniden artırdığınızı göstermektedir. Temponuzu artırmadan önce bulunduğunuz hızda kendinizi rahat hissettiğinizden emin olmalısınız. Zamanınızı ayırın. Hayatınızın geri kalan bölümünü yalnızca tek bir pozisyonda seks yaparak geçirmek istemediğinize göre, farklı şeyler denemenin zamanı gelmiş demektir. Yine bir uyarı: yavaş olun. Bir pozisyonda iyi denetim sağlamak, diğerlerinde de sağlanacağı anlamına gelmez. Birçok erkek bundan önceki iki alıştırmada kullandığınız, kadının üstte olduğu pozisyonu boşalma denetimi sağlama açısından en rahat pozisyon olarak değerlendirmektedir. Yan yana olunan pozisyonlar birçok erkek için en iyi ikinci pozisyon durumundadır, öte yandan çok iyi bilinen misyoner pozisyonu(erkek üstte) en zor olanıdır.

Yok eğer bu tür alıştırmalarımı eşimle paylaşamam ya da daha hızlı bir sonuç istiyorum derseniz size geciktirici hap kategorimizi incelemenizi öneririz.