15 Nisan 2016

Ereksiyonu Uzatma

Cinsel ilişki, ereksiyon olmaksızın gerçekleşmesi olası olmayan tek cinsel davranış biçimidir (bu biraz abartılmış bir tümce, çünkü sönük bir penis vajinaya girebilir, ancak bu pek de kolay değildir ve cinsel ilişkinin olağan biçimiyle uyuşmaz). Hatta, fantezi modeli bundan da öteye gitmektedir.

Ereksiyon hemen hemen tüm erkekler tarafından cinsellik tiyatrosundaki yıldız oyuncu olarak görülmektedir ve hepimiz bir tiyatroda yıldız oyuncunun sahneye çıkmadığı zaman ne olacağını biliriz. Tüm gösteri iptal edilir ya da daha kesin bir dille konuşmak gerekirse planlanmış olan gösteri kendiliğinden trajediye dönüşür, hüzün ve suçluluk duygusuyla dolar; herkesin kendini berbat hissetmesiyle sonuçlanır. Kadın kendini suçlayabilir("Onu heyecanlandıracak kadar çekici ya da seksi değilim") ya da eşinin neden ona bu kadar çok kızdığını hiçbir şekilde anlayamaz. Kızgın ve şaşkın olan erkek ise yapıcı bir amacı olmaksızın cömertçe özür dileyebilir, kadınla savaşa başlayabilir ya da saatler, hatta günler sürecek bir küskünlüğe girebilir.

Bu bölüm erkeğin üzerine çok büyük bir yük bindirir ve onu sallantılı bir duruma sokar. Kesinlikle ereksiyona girmesi gerektiğini düşünür, penisini denetleyemediğini bilir ve ereksiyon taklidi yapmanın ya da saklanmanın yolu olmadığının da farkındadır.

Doğrusunu söylemek gerekirse, çok ilginç bir durum. Çok eğlenceli bir cinsel oyununun ortasında penisinin bu kez onu utandırması kuşkusunu taşımayan ve bu düşünceyle titremeyen bir erkek olduğu konusunda pek emin değiliz.

Ereksiyonlar doğal olarak hoştur; buna karşı değiliz. Penisler sertleşmek için yapılmışlardır ve koşullar uygun olduğunda bunu genellikle yaparlar. Ama bazen yapmazlar ve böyle durumlarla başa çıkabilmemiz gerekir. Bu bölümün yarattığı sorun çok fazla baskı oluşturması ve ereksiyona ulaşmayı ya da ereksiyonu uzatma eylemini zorlaştıranın özellikle bu çaresiz ihtiyaç olmasıdır.

Ereksiyona ulaşamadığınızda her şeyi kaybetmiş olmadığınızı öğrenmeniz gerekiyor. Vücudunuzun tek cinsel yanı penisiniz değildir. Sevgiliniz için vücudunuzun diğer yanlarıyla harika şeyler yapabilirsiniz ve onun vücudunuzun diğer bölümlerine dokunmasından zevk alabilirsiniz. Sert olmayan bir penis de uyarıldığında zevk verebilir, bunu deneyebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz belirli olasılıklar ne olursa olsun, temel nokta ereksiyonun yokluğunun durumun berbat olduğunu göstermediğidir. Deneyiminiz yine de yakınlık dolu, sıcak ve eğlenceli olabilir. Ne ereksiyon ne de ilişki gereklidir. Ereksiyon halindeki bir penisin gösterideki yıldız oyuncu olduğu düşüncesini bir kenara bırakmak istemiyor olsanız bile, size her yıldızın yerini alabilecek bir yardımcı oyuncunun olduğunu ve yardımcı bir oyuncuya şans tanındığında çok başarılı olduğunu hatırlatmak istiyoruz.

Göreceğiniz gibi, ereksiyonun önemi ne kadar azalırsa, sizin için o kadar az fark edecek ve ereksiyonlar o kadar çoğalacaktır. Ereksiyon en iyi biçimde, özellikle olması gereken bir olayın baskısının hissedilmediği rahat bir ortamda ortaya çıkar. Daha güçlü ve daha etkili sertleşme için ereksiyon hapı ürünlerini kullanabilirsiniz.